ازمدادبیاموز

صفت اول : می توانی کارهای بزرگ کنی، اما هرگز نباید فراموش کنی که دستی وجود دارد که هر حرکت تو را هدایت می کند. اسم این دست خداست، او همیشه باید تو را در مسیر اراده اش حرکت دهد.

صفت دوم :
باید گاهی از آنچه می نویسی دست بکشی و از مداد تراش استفاده کنی. این باعث می شود مداد کمی رنج بکشد اما آخر کار، نوکش تیزتر می شود ( و اثری که از خود به جا می گذارد ظریف تر و باریک تر) پس بدان که باید رنج هایی را تحمل کنی، چرا که این رنج باعث می شود انسان بهتری شوی.

صفت سوم : مداد همیشه اجازه می دهد برای پاک کردن یک اشتباه، از پاک کن استفاده کنیم. بدان که تصحیح یک کار خطا، کار بدی نیست، در واقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگهداری، مهم است.

صفت چهارم : چوب یا شکل خارجی مداد مهم نیست، زغالی اهمیت دارد که داخل چوب است. پس همیشه مراقب باش درونت چه خبر است.

و سر انجام پنجمین صفت مداد : همیشه اثری از خود به جا می گذارد. پس بدان هر کار در زندگی ات می کنی، ردی از تو به جا می گذارد و سعی کن نسبت به هر کار می کنی، هشیار باشی و بدانی چه می کنی.

 

/ 9 نظر / 19 بازدید
ایران دیسک

سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار جالب و پر محتوایی داری خوشحال میشم به من هم سر بزنی امیدارم موفق باشی

امين

[گل]

صدفي(رهگذر)

مداد همیشه اجازه می دهد برای پاک کردن یک اشتباه، از پاک کن استفاده کنیم. بدان که تصحیح یک کار خطا، کار بدی نیست، در واقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگهداری، مهم است. زيبا بود حيان جان سبز و برقرار باشي[گل]

شبنم سینا

سلام ناخدا حیان[لبخند] متن جالب و پرمعنایی نوشتید و انتخاب آهنگ برای وبلاگتون هم حرف نداره با آرزوی سلامتی وموفقیت برای شما[لبخند][گل]

رضای شبنم

[گل]

هاجر(قوی سفیددریا)

مررررررررررررررسی حیان نمرت بیست[دست][لبخند][گل]

سارا امینی

سلام احوال شما خوبی حیان جان بسیار لذت بردم موفق باشی [گل]

فرشته I ♥ U

حیان عزیز امیدوارم همیشه دلتون مملو از عشق و نور خدا باشه ...[قلب]